پیش بینی فوتبال – پیشنهاد جدید نماینده برای ادامه همکاری / رسول ، آیا این پناهگاه موافق است یا آیا هاشمی پیش می رود؟

پرسپولیس نیوز: اگرچه رئیس باشگاه پرسپولیس رسما از خاتمه قرارداد این باشگاه و نماینده وی خبر داد اما نماینده این باشگاه پیشنهادهای جدیدی برای ادامه همکاری ارائه داده است.

این روزها باشگاه پرسپولیس روزهای حساس را از نظر اقتصادی می گذراند. علیرغم اینکه لیگ بسته است و حاشیه های فوتبال تیم فوتبال پرسپولیس کاهش یافته است ، اما مشکلات مالی باعث ایجاد چیزهای عجیبی در این باشگاه می شود. در دوره مدیریتی محمدحسن انصاری ، بازیکنان پرسپولیس با شرکت دیتای آتیه پرداز قرارداد امضا کردند که از طریق آن این شرکت درآمد برای این باشگاه ایجاد می کند ، اما پس از عزیمت وی ​​، باشگاه پرسپولیس در 2 مه به طور رسمی نامه رسمی را به نماینده خود ارسال کرد. با اعلام اینکه قرارداد باید امضا شود. خاتمه یابد

این پایان کار نبود ، زیرا پس از نامه ، مدیران شرکت کارگزار که می خواستند همکاری خود را ادامه دهند ، جلسات مختلفی از جمله با وزیر ورزش برگزار کردند تا باشگاه پرسپولیس را متقاعد کند که از توافق طرفین پیروی کند. . در همین راستا ، جلسه ای با مهدی رسولپناه (در غیاب سایر اعضای هیئت مدیره) برای ارائه پیشنهادهای جدید برای همکاری های بیشتر برگزار می شود. رسول پناه که پیش از این جلسه در مصاحبه با خبرنگاران به خبرنگاران گفته بود ، "قرارداد با کارگزار خاتمه یافته است ، خواستار ادامه همکاری پس از دیدار با کارگزاران و مدیران 39.

در دیدار مدیران کارگزار و پیام رسان پناهگاه ، موضوعات مختلفی مطرح می شود و قول های جدید توسط کارگزار داده می شود. نماینده این باشگاه اعلام کرد که حاضر است تا پایان ماه ژوئن 15 میلیارد تومان دیگر به پرسپولیس بپردازد ، اما دقیقا مشخص نکرده که در این قالب 15 میلیاردی با چه فرمی پرداخت خواهد شد. آیا او هنوز بدهی خواهد داشت یا پول را به صورت درآمد پرداخت می کند؟

مدیران کارگزاری وعده 4 میلیارد دلار درآمد برای فصل آینده دارند. البته بعد از تحقق این درآمد ، کارگزار درصد کارمزد خود را پرداخت می کند و در ادامه هزینه های انجام شده (مدیریت برنامه ، حقوق کارمندان رسانه ای کارگزار و غیره) کسر می شود و مابقی آن است. به حساب باشگاه پرسپولیس منتقل شد. وعده 6 میلیارد دلاری پرسپولیس خواهد بود & # 39؛ فصل بعد سقف درآمد & # 39 ؛ اما یکی از نقص در معامله عدم درآمد در قرارداد بود. یعنی کارگزار حداقل درآمد را تضمین نمی کند.

در این جلسه رسول پناه در مورد بدهی 15 میلیارد و 50 میلیون پرسپولیس با کارگزار صحبت می کند که مدیران این کارگزار می گویند این مبلغ از درآمد فصل بعد پرسپولیس کسر می شود.

مهدی رسولپناه می خواهد توافق نامه همکاری ادامه یابد. پرسپولیس اکنون در یک مرحله حساس است. اگر او به قرارداد پایبند باشد و منابع مالی لازم تأمین نشود ، باید خود را برای مجازات های سنگین فیفا آماده کند ، اما از طرف دیگر ، اگر او قرارداد را با آتیه پرداز فسخ کند و نمی تواند عواقب آن را بپردازد و جذب کند یک اسپانسر جدید ، او هنوز هم در خواهد بود یک بحران مالی شدید وجود دارد.

گفته می شود اگر همکاری با آتیه داده پرداز ادامه یابد و امکان همکاری با ریحانفیلم وجود ندارد ، که در ابتدای فصل برای فروش بلیط با کلاه فرورداد بسته شد و توسط ایرج عرب خاتمه یافت ، احتمالاً هاشمی استعفا خواهد داد. هیئت مدیره پرسپولیس.

ادامه مطلب …

(tagsToTranslate) پرسپولیس (t) پرسپولیس (t) اخبار پرسپولیس (t) سایت پرسپولیس (t) وب سایت باشگاه پرسپولیس (t) فوتبال (t) پیروزی (T) فن باشگاه (t) علی کریمی (ت) سفیدها (ت) قرمز آژانس خبری لیگ برتر (س) ارتش (t) لیگ برتر خلیج فارس (س) کریم باقری

پیشنهاد جدید نماینده برای ادامه همکاری / رسول ، آیا این پناهگاه موافق است یا آیا هاشمی پیش می رود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *