پیش بینی فوتبال – پرسپولیس با برتری & # 39 ؛ Fergel بالاتر از خودرو به رختکن رفت

پرسپولیس نیوز: نیمه اول بازی پرسپولیس و مشهد در هفته بیست و یکم لیگ برتر با سرخپوشان به پایان رسید.

دیدار تیم های پرسپولیس و مشهد در هفته بیست و یکم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 9:50 دقیقه امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه اول منجر به برتری 2-0 خانگی شد.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ ، محمدحسین کنانی زادگان ، شجاع خلیل زاده ، مهدی شیری ، محمد نادری ، کمال کامیاب نیا ، احمد نوراللهی ، وحید امیری ، بشار رسن ، مهدی ترابی و علی علیپور.

ترکیب شهر خودرو: سید مهدی رحمتی ، علی نعمتی ، فرشاد فرجی ، روح الله سیف اللهی ، اکبر صادقی ، حسین مهربان ، علی نبی زاده ، محمد علی فرامرزی ، امین قاسمی نژاد ، مرتضی خراسانی و حسین مرادمند.

داور: علی صفایی

5 دقیقه: یک ضربه آزاد از روح اله سیف اللهی با ضربه ی پنالتی برای پرسپولیس برخورد می کند که رادوشویچ یک ضربه کرنر خوب را به او می دهد.

دقیقه 5: علی علیپور پس از ورود به محوطه جریمه و دفاع از مدافع ، پاس خود را از کنار حیاط شش پا ارسال می کند. مهدی ترابی نتوانست گلزنی کند ، اما وحید امیری در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد.

دقیقه 5: مهدی ترابی این بار او در تلاش بود تا هم تیمی های خود را برای پاس گل به دست آورد که مهدی رحمتی کرنر را به کرنر داد.

6 بعد از ظهر: علی علیپور با یک پاس عمقی به محمد نادری صاحب شوت و شوت او از بیرون رفت.

دقیقه 5: پاس احمد نوراللهی & # 39 به محوطه جریمه به وحید امیری می رسد که توپ را به بشار رسن تبدیل کرد پس از اینکه هافبک عراقی پرسپولیس با شوت سختی توپ را به درون دروازه فرستاد.

دقیقه 5: وحید امیری یک اوت را به عقب می اندازد که فرشاد فرجی توپ را به دست می آورد تا به بشار برسد و این بازیکن دوباره شوت می زند ، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون می رود.

5 بعد از ظهر: علی علیپور با شوت توپ راهی کرنر می شود که توپ بعد از دو مدافع به کرنر برخورد می کند.

دقیقه 5: بعد از گذشت 5 دقیقه از حمله نتوانسته حمله خوبی روی دروازه پرسپولیس که سد Radusharevic را مهار کرده بود ، از سمت راست پرسپولیس موقعیت خوبی کسب کند.

ساعت 5: بعد از ظهر: نقشه قبلی شهر اتومبیل دوباره از جناح راست پرسپولیس تکرار شد ، این بار با دست گرفتن حسین مهرابان از پاس قاسمی نژاد و & # 39؛ شوت او در شرایط برگشتی با یک واکنش رادوشویچ همراه بود و توپ پس از عبور از خلیلزاده & # 39؛ دروازه حریف پرسپولیس از کنار دروازه به بیرون رفت.

ادامه مطلب …

پرسپولیس (ها) پرسپولیس (ت) پرسپولیس (ها) سایت پرسپولیس (ها) سایت باشگاه پرسپولیس (ت) فوتبال (ت) پیروزی (ت) هوادار باشگاه (ت) علی کریمی (ت) سرخپوشان (س) ارتش سرخ (t) لیگ برتر (t) خبر مرجع (t) نقل و انتقالات (t) لیگ برتر خلیج فارس (س) کریم باقری

پرسپولیس با برتری & # 39 ؛ Fergel بالاتر از خودرو به رختکن رفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *