پیش بینی فوتبال – مدیر حقوقی پرسپولیس: ما 21 روز برای اعتراض به حکم برانکو و # 39 داریم

پرسپولیس نیوز: مدیر حقوقی پرسپولیس گفت: معمولاً مدیران باشگاه ها با مسئولان حقوقی بازی نمی کنند ، تنها در صورت وجود اختلاف ، ما باید برای حل آن اقدام کنیم.

مهدی خواجووند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مربوط به حکم برانکو & # 39 گفت: "ابتدا حکم صادر شد. ما از فیفا خواستیم که حکم را خلاصه کند و ما 21 روز برای اعتراض به این حکم داریم. " درخواست پرداخت توسط رسول پناه به درخواست ما از فیفا پرداخت شد.

او در حال صحبت با خبر ، در مورد مدیران گفت & # 39؛ مسئولیت قراردادهایی که به امضا رسیده است: "من از پرسپولیس درآمد ندارم و بعضی اوقات سخت کار می کنم." من زمانی عضو هیئت مدیره این باشگاه بودم. اداره حقوقی باشگاه & 39 نمی تواند قرارداد را تنظیم کند. لازم است در مورد میزان ارتباط با حقوق و دستمزد باشگاه خود متخصص باشید. معمولاً مدیران نقش مقامات قانونی را بازی نمی کنند! فقط اگر مشاجره باشد باید برای حل آن اقدام کنیم.

خواجوی اضافه کرد: "یک بازیکن سه بار به خطر افتاده است و بدهی وی پرداخت نشده است و ما به آن متعهد نبودیم." در این رابطه باید آسیب شناسی وجود داشته باشد. مشکل کجاست؟ وقتی قراردادی منعقد می شود ، اغلب اتفاق می افتد که مدیرعامل ، تحت فشار هواداران ، به سرعت قراردادی را امضا می کند که می گوید او بازیکن را جذب کرده است. ما با یک بازیکن به مبلغ 500000 دلار قرارداد داریم و بعد او باشگاه را ترک می کند و دادخواستی را آغاز می کند.

ادامه مطلب …

[برچسب هاToTranslate] پرسپولیس [ها] پرسپولیس

مدیر حقوقی پرسپولیس: ما 21 روز برای اعتراض به حکم برانکو و # 39 داریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *