پیش بینی فوتبال – مجیدی که هنوز به جای رهبر یک فعال اینستاگرام است / تلفن همراه خود را کنار بگذارید!

پرسپولیس نیوز: همانطور که پیش بینی می شد ، مصاحبه محمدرضا اکبریان و # 39 و اعتراف او مبنی بر اینکه او به اشتباه دروازه استقلال و فصل 39 را در فصل گذشته و بازی 39 برابر ناف آبادان رد کرد ، واکنشی شدید از سوی بلوزها برانگیخت.

به خصوص در فضای مجازی ، جایی که استقلال چندین سال ناکام بود ، چنین اعترافات می تواند سوخت آتش باشد. این واکنش ها برای افراد عادی و حتی برای برخی بازیکنان قابل درک است ، اما جای تعجب است که فرهاد مجیدی داور را به طور رسمی متهم کرد که مأموریت دارد برای به سود "تیم دیگری" کار کند.

مجیدی باید یاد بگیرد که خط شکایت و اتهامات را ترسیم کند. این یک اتهام چندوجهی بزرگ است که داور مسابقه استقلال را باید کسانی دانست که مثلاً قصد داشتند پرسپولیس قهرمان شوند. در اینجا هم داور و هم سلامتی اخلاقی وی مورد سؤال قرار می گیرد و هم رقیب سنتی و هم سازمان دهندگان فوتبال ایران متهم به طرح ترور عدالت هستند. آیا مجیدی قادر است تنها بخشی از این اتهامات را اثبات کند؟ آیا او حتی پایین تر از آن ، آیا او واقعاً به آنچه می گوید در دربار قلب و وجدان خود اعتقاد دارد؟

مواضع شتابزده همیشه یکی از خصوصیات اخلاقی و رفتاری مجیدی بوده است ، اما اکنون که وی سرمربی شد و مواضع وی بیش از هر زمان دیگری تحت نظارت قرار می گیرد ، باید بر این اساس عمل کند. این درست نیست که او امروز علناً با احمد سعادتمند مخالفت کند و فردا از وی دیدار کند. در طی چند هفته اخیر فصل گذشته ، زمانی که مجیدی سرمربی موقت استقلال شد ، دیدیم که مثلاً در یک پست اینستاگرام وی ، بی طرف بودن وزارت ورزش را زیر سوال برد و پس از موجی از واکنش ها ، وی ادعا کرد منظور او وزارت امور خارجه بود! چنین عجله ای توسط سرمربی یک تیم قابل قبول نیست و بار قانونی و شکایت دارد و بیشتر شبیه مواضع فعالان اینستاگرام است.

بدون شک اظهارات اخیر مجیدی & # 39؛ در همان گروه از واکنش های غیر منطقی گروه بندی شده اند. در غیر این صورت ، خود مجیدی اگر مراقب باشد ، خواهد فهمید که در دربی برگشت در فصل گذشته ، پنالتی به نفع استقلال اعطا شد. این در شرایطی است که ما بازی هایی را که داور از تیم حریف استقلال و از جمله بازی مقابل پارس جنوبی با دو پنالتی و یک گل سالم استفاده می کنند ، غافل می کنیم. جالب اینجاست که در بین این اعترافات ، رضا کرمانشاهی همچنین اعتراف کرد که خطای پنالتی اشتباه برای فولاد مقابل پرسپولیس را گرفت که در همان بازی تنها شکست تیم برانکو و # 39 بود. بنابراین ، اگر اراده بالایی برای موفقیت یک تیم خاص وجود داشت ، آسانتر بود که داور پنالتی را نبخشد ، نه فروش نقدینگی تهران و اعتبار خود را به اعتبار آبادان و # 39 برساند!

ادامه مطلب …

مجیدی که هنوز به جای رهبر یک فعال اینستاگرام است / تلفن همراه خود را کنار بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *