پیش بینی فوتبال – علیپور: خوشحالی تهاجمی دیابتی شایسته بازیکنان پرسپولیس است / کالدرون حمله مضاعف به من

پرسپولیس نیوز: مهاجم پرسپولیس گفت: "اگر کسی قصد شادی تهاجمی را داشته باشد ، این حق بازیکنان پرسپولیس است زیرا ما در این 5 سال بسیار مورد احترام قرار گرفته ایم."

علی علیپور در مورد موضوعات مختلف در برنامه فرمول یک و فرمول یک صحبت کرد.

* خوشحالی تهاجمی حق بازیکنان پرسپولیس است

وی با اشاره به تمرین اخیر بازیکنان انسان شناس پرسپولیس در مورد دیابتی که دیشب انجام داد ، گفت: من ویدئویی از این گفتگوها را تماشا کردم. در چنین شرایطی این اتفاقات در بازی رخ می دهد. همانطور که می گویند وقتی گل می زنید و کل ورزشگاه خوشحال می شود ، نمی دانید چه چیزی بسازید. اگر کسی قصد شادی تهاجمی را داشته باشد ، این کار درستی برای بازیکنان پرسپولیس است زیرا ما در این 5 سال بسیار مورد احترام بوده ایم.

* نوراللهی و ترابی در آن خوشبختی من را همراهی نکردند

مهاجم پرسپولیس با بیان اینکه برخی از بازیکنان پرسپولیس او را در این مسابقه همراهی نمی کنند ، اظهار کرد: نوراللهی و طرابیویه و ترابی پشت سر من بودند اما نوراللهی و ترابی اینطور نبودند و در کل این شادی ناخواسته ناخواسته بود و ناگهان به دست من رسید. ذهن

* بازی در پرسپولیس بسیار دشوار است

علیپور درباره فراز و نشیب ها گفت: بازی در پرسپولیس بسیار دشوار است زیرا طرفداران زیادی دارد. همیشه در زندگی من و فوتبال معتقدم وقتی مربی از من می خواهد کاری را در زمین انجام دهم باید آن را کنار بگذارم.

* همه در تلاش برای موفقیت پرسپولیس هستند

بازیکن پرسپولیس با بیان اینکه ترک طارمی را ترک می کند ، گفت: این به لطف تلاش سخت بازیکنان دیگر است. آنها همچنین از دروازه تا نقطه حمله کار می کنند. هدف ما این است که مردم را خوشحال کنیم اما قبل از اینکه توپ به گل برسد کار سختی می کند.

* مسئولان باشگاه در مورد حمایت مالی صحبت می کنند

علیپور با بیان اینکه بیرانوند از اسپانسر این باشگاه انتقاد کرده است گفت: اینها مواردی است که در داخل باشگاه وجود دارد و من خودم را درگیر اظهار نظر درگیر نمی کنم.

* ضربات پنالتی جنجالی علیه دستگاه

مهاجم پرسپولیس در مورد انتقاداتی که پس از جریمه شدن مقابل دستگاه به دست آورد ، اظهار داشت: "روز خیلی سختی را پشت سر گذاشتم. بعد از بازی در زمین به خانواده گوش می کردم و تهمت می زنم. همیشه گفته ام که مخالف انتقاد نیستم زیرا بازیکنان را مورد انتقاد قرار می دهد ، اما اگر از نظر فنی و فنی نیز با جان ودل موافق هستم ممکن است گفتن این موضوع خوب نباشد اما روز قبل آقای بازی کالدرون او مرا از تمرین خارج کرد و در مورد مجازات ها با من صحبت کرد.

وی اضافه کرد: من یک پنالتی مقابل تبریز در جام حذفی از دست داده بودم ، بنابراین مربی بعد از تمرین پنالتی ها به من گفت که پنالتی بهتر است. اگر در ضربات پنالتی حریف را زدیم ، من به خودم گفتم ، مگر اینکه در یک بازی آنها قصد دارند پنالتی هایی برای ما دریافت کنند. به او گفتم سالها در پرسپولیس هستم و دوست دارم بعد از آن گل بزنم. کالدرون وی گفت اگر یک پنالتی را از دست دادید دیگر نباید در پرسپولیس شلیک کنید.

*کالدرون وی در مصاحبه ای تعداد حملات علیه من را دو برابر كرد

وی تصریح کرد: وقتی قبل از بازی به من این موضوع گفته شد من استرس زدم و ذهنم واقعاً شلوغ بود انتظار داشتم که مربی قبل از بازی روحیه به من بدهد اما پنالتی را در بازی از دست دادم اما بدتر از همه پست مصاحبه مطابقت کالدرون بود. باور کنید من خیلی ناراحت شدم ، من در 5 سال گذشته برای تمرین زیاد در پرسپولیس گریه کردم ، اما بعد از مصاحبه کالدرون تمام جهنم روی من افتاد و دو برابر شد. انجام کارها بسیار دشوار بود ، اما والدین من ، همسرم و همه دوستانم با من صحبت کردند تا فراموشش کنم. در کل ، ما در موقعیتی هستیم که هرگز شانس نمی گیریم.

* من می خواهم شماره 1 را حفظ کنم

علی پروین ، مهاجم پرسپولیس ادعا کرد که علیپور نباید شماره یک را بپوشد گفت: "آقای پروین یک اسطوره باشگاه است ، من برای سومین سال در تمرین پرسپولیس را در ترکیه پوشیدم ، آقای خوروردین گفت پیراهن شماره 2 بایگانی شده است و من نیز هستم. به او احترام گذاشتم .چون من شماره یك را دوست داشتم ، ابتدا به شماره ی 1 رفتم ، اما بعد از پوشیدن شماره یك مسلمان ، به خودم گفتم كه با او همین كار را كنم. با درود ماندگار باشید.

* مربی آقای و آقا چه کسی بود؟

علیپور در مورد اینکه آیا درباره تیم ملی فکر می کند یا خیر ، گفت: "ما مهاجمان خوبی داریم." تست حمله عالی است ، طارمی همچنین بازیکنی است که از بازی در کنار او خوشحال است و همچنین جهانگیر و انصاری ، من هم به تیم ملی فکر کرده ام و همیشه دوست دارم تیم کشورم موفق شود. من واقعاً او را در زمان حضور در تیم ملی دوست داشتم و حتی وقتی او مرا به اردو دعوت می کرد او را دوست داشتم. او مربی نجیب زاده است و بارها ستاره های جهان از تیم های ملی خود دور شده اند. ما باید ابتدا در باشگاه خود را نشان دهیم و بعد ببینیم چه اتفاقی می افتد.

* بعد از ترک coronavirus من باید در مورد خانواده ام فکر کنم

او گفت که پس از ترک coronavirus او درباره ایران چه گفت: من فکر نکردم ، خانواده ام این روزها در خانه هستند و من سعی می کنم ابتدا آنها را بیرون کنم تا روحیه خوبی داشته باشم.

ادامه مطلب …

پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ت] پرسپولیس [ها] سایت پرسپولیس [ت] سایت باشگاه پرسپولیس [ت] فوتبال [ت] پیروزی [ت] باشگاه فن [ت] علی کریمی [ت] سرخپوشان [س] ارتش سرخ

علیپور: خوشحالی تهاجمی دیابتی شایسته بازیکنان پرسپولیس است / کالدرون حمله مضاعف به من

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *