پیش بینی فوتبال – علیپور: تا زمانی که هواداران من را نخواستند در پرسپولیس خواهم ماند / من در خط نازی – آباد سفر می کردم

پرسپولیس نیوز: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی اوقات به آینده فکر می کنم اما پرسپولیس تیم بزرگی است و چند ساعت طول می کشد تا در مورد آن فکر کنم تا بتوانم به نتیجه خوبی برسم.

علی علیپور در مصاحبه با باشگاه پرسپولیس رسانه ، درباره آخرین وضعیت خود این روزها گفت: "من مانند بسیاری از افراد در خانه هستم و سعی می کنم تمرینات خود را با تجهیزات ورزشی که در خانه دارم انجام دهم." امیدوارم همه مردم در اسرع وقت به حالت عادی برگردند و ما بتوانیم دوباره بازی های خود را در زمین انجام دهیم.

وی افزود: در پایان فصل قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید خواهد کرد یا تصمیم دیگری می گیرد: "اکنون 9 بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و من تمام توجهم را روی بازی ها و تمرینات متمرکز کرده ام تا من نتیجه نگیرم. سقوط." امیدوارم با عادی سازی اوضاع بتوانیم هواداران را با پوکر در مسابقات قهرمانی خوشحال کنیم.

علیپور تأکید کرد: بعضی اوقات به آینده فکر می کنم اما پرسپولیس تیم بزرگی است و ساعت ها طول می کشد تا در مورد آن فکر کنم تا بتوانم به نتیجه خوبی برسم. البته من تا زمانی که هواداران پرسپولیس مرا بخواهند در این تیم خواهم ماند ، زیرا من عاشق پرسپولیس و هرچه هستم از این تیم است. من 6 فصل در پرسپولیس بوده ام و فراز و نشیب های زیادی را در اینجا تجربه کردم. حتی اکنون مهم است که هواداران از قهرمانی راضی کنند و بعد به آینده فکر کنم.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال كه آیا بازهم باید در دربی گلزنی كند ، گفت: "شاید در جام حذفی با استقلال روبرو شویم و بازی در آن رقابت حساس تر خواهد بود. امیدوارم كه با گلزنی بتوانم هواداران را خوشحال كنم. و در آخر افتخار کنید.

علیپور در پاسخ به این سؤال که چرا شماره 70 را برای پوشیدن انتخاب کرده است ، گفت: "من عاشق شماره 7. در ابتدا 77 را در پرسپولیس پوشیدم ، اما در اردوی ترکیه شماره 7 را پوشیدم. محسن مسلمان نیز شماره 77 را پوشید. توسط این باشگاه گفته شد كه شماره 7 بایگانی خواهد شد و به همین دلیل من شماره 70 را پوشیدم.

وی درباره توهیناتی که دیروز به علی کریمی ، اسطوره پرسپولیس انجام شد ، افزود: من کم و بیش از آنچه اتفاق افتاده مطلع بودم. علی آقای کریمی شخصی است که نه تنها در ایران بلکه در جهان نیز شناخته می شود. او افتخار ایران است و بارها پرسپولیس ، تیم ملی و بایرن مونیخ را افتخار کرده است. آقای کریمی خیلی درگیر شدن. آقای کریمی برای همه فوتبالیست ها الگویی است و باید از او قدردانی کنیم.

مهاجم پرسپولیس درباره هواداران منتظر پوکر قهرمانی گفت: "ما در تلاش هستیم تا این اتفاق بیفتد." البته ، این واقعا کار سختی است و ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. هر بازی برای ما فینال است و ما قصد داریم با پوکر در مسابقات قهرمانی در تاریخ پرسپولیس بمانیم.

علیپور درباره بزرگترین پشیمانی زندگی فوتبالی اش و اینکه کدام تیم بهترین گل خود را به ثمر رساند ، توضیح داد: بدون شک عدم حضور کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا بزرگترین پشیمانی من است. اگر این تیم را به ژاپن می بردیم قطعاً می توانستیم قهرمان آسیا شویم. با توجه به گل هایی که به ثمر رساندم ، باید بگویم که اکنون توجه زیادی ندارم ، اما فکر می کنم هدف من مقابل السد که باعث شد این تیم در دوحه پیروز شود ، بهترین هدف من بود زیرا ما رفتیم. به فینال آسیا با تساوی در تهران.

وی در مورد سرسخت ترین مدافع خود در برابر بازی ادامه داد: در بازی مقابل تیم نفت تهران مقابل سید جلال حسینی بازی کردم و دوست دارم بدون اغراق بگویم سخت ترین مدافع من در برابر این بازی آقای سید بود. او واقعاً مدافع توانایی است.

این بازیکن گلزن در پاسخ به این سؤال که اگر فوتبالی نبود ، چه شغلی را انتخاب می کرد ، اضافه کرد: "شاید اگر من فوتبالیست نبودم ، می توانستم به کشتی بروم ، اما اگر من به این فکر نمیکردم & # 39؛ اصلاً در ورزش بوده ام ، شاید یک راننده تاکسی باشم. " وقتی در راه آهن به سر می بردم ، از ساعت 6 عصر تا 11 بعد از ظهر ، با ایرانیانی که داشتم به خط نواب آباد در خط نازی آباد سفر می کردم. آن روزها برای من بسیار جالب بودند و همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند.

مهاجم پرسپولیس با اشاره به سرنوشت لیگ برتر بعد از دوران کرونا گفت: اول از همه امیدوارم سلامتی خیلی زود به کشور ما بازگردد. برخی اظهار نظر می کنند که برای تعیین تیم قهرمان باید در یک مسابقه پنج جانبه رقابت کنند. این سخنان واقعاً خنده دار است. ما خیلی سخت کار کردیم و فاصله خوبی از رقبا داریم. چرا باید با بازی های 5 جانبه قهرمان و شخصیت مشخص شود ؟! این کاملاً اشتباه است و فقط باید به آن بخندید.

ادامه مطلب …

[برچسب هاToTranslate] پرسپولیس [ها] پرسپولیس

علیپور: تا زمانی که هواداران من را نخواستند در پرسپولیس خواهم ماند / من در خط نازی – آباد سفر می کردم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *