پیش بینی فوتبال – علینژاد: وزارتخانه به دنبال کاهش اختلافات هیئت مدیره است / سرمربی تیم ملی فوتبال نیست

پرسپولیس نیوز: نایب رئیس وزارت ورزش گفت: ما قصد نداریم سرمربی تیم ملی فوتبال را انتخاب کنیم زیرا این موضوع برای فدراسیون است.

مهدی علی نژاد معاون صدراعظم ورزش و اوقات فراغت در وزارت ورزش اظهار داشت: ما جلسات متعددی داشتیم اما باید زیرساخت ها فراهم می شد ، بدهی و بودجه اختصاص می یافت که البته بخشی از آن کمک کرد. وزارت ورزش بودجه لازم را برای این دو باشگاه جمع می کند که این دو ورزشگاه به استقلال و پرسپولیس تغییر نام داده اند.

وی ادامه داد: "مارژ مگنتا قیمت گذاری شده و ممیزی آنها در این همایش تصویب شده است که در اسفندماه انجام شد. اولویت وزارت ورزش این است که روند کار را در سال 6 تکمیل و خصوصی سازی دادرسان را با کمک وزارت انجام دهیم. امور مالی و دپارتمان خصوصی سازی.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که آیا اعطای استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اولویت شما در سال 2 است ، خاطرنشان کرد: بله ، اولویت ما این است که تا پایان سال این کار را انجام دهیم. تعدادی از موانع برداشته شده است. اگر ستونهای دیگری برای همکاری با هم داشته باشیم ، می توانیم این دو باشگاه را کنار بگذاریم.

علینژاد در رابطه با انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال و اساسنامه فدراسیون فوتبال در شبکه خبر حضور داشت.

وی خاطرنشان کرد: خود فدراسیون در حال برگزاری انتخابات است. در مورد قانون اساسی ، قرار بود انتخابات در ماه مارس برگزار شود ، اما فیفا به قانون اساسی به عنوان یک نهاد بین المللی و بالادستی اعتراض کرد و انتخابات را مطابق قانون فیفا ، مشمول اصلاح قانون اساسی قرار داد. زیرا فیفا طی 4-5 سال اخیر تغییراتی در قانون ایجاد کرده است. فدراسیون باید این کار را انجام دهد و وزارتخانه نمی تواند دخالت کند.

معاون رئیس وزارت ورزش درباره تغییر مدیرعامل منشی ها اظهار داشت: اکثریت مجلس مستقل و پرسپولیس توسط وزارت ورزش تشکیل می شود؛ قطعاً ما نیز به دنبال ثبات مدیریتی هستیم ، اما بعضی اوقات اختلافاتی بین مدیرعامل و هیئت مدیره وجود دارد که در نهایت جابجایی اتفاق می افتد. ما سعی می کنیم این اختلافات را به حداقل برسانیم ، اما آنها اجتناب ناپذیر هستند.

علی نژاد در پاسخ به این سؤال که فوتبال نباید با سیاست آمیخته شود ، اما آیا وزارت ورزش می تواند با آنچه اتفاق می افتد و هزینه هایی که از دست می رود ، وارد تیم ملی شود: هیچ فرآیند و سازوکاری برای ورود وجود ندارد. ما نمی توانیم به هیچ فدراسیونی از جمله فوتبال بگوییم ، کسی را انتخاب کند یا نه. ما فقط جنبه حمایتی در انتخاب مدیر داریم که توسط هیئت مدیره نیز انتخاب می شود ، بنابراین وقتی وزارتخانه در انتخاب چیزی حرفی برای گفتن ندارد. البته ما دیدگاه خود را می گوییم ، اما فدراسیون ها باید برای انتخاب ها پاسخگو باشند.

وی در ادامه به افتخارات ورزشی ایران در سال 3 اشاره کرد و گفت: "ما 4 رافائل بردیم." ما در رشته های مختلف قهرمانی زیادی داشتیم ، در کشتی 5 مدال کسب کردیم. اولین مدال جهانی شمشیربازی نقره جهان را کسب کردیم. بعد از انقلاب در بسکتبال و والیبال سهمیه المپیک و جام خوشه چین را برگزار کردیم. پیش بینی من این است که رکورد ما از المپیک ریو بیشتر است و # 39؛ چهار سهمیه

ادامه مطلب …

پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ت] پرسپولیس [ها] سایت پرسپولیس [ها] سایت باشگاه پرسپولیس [ت] فوتبال [ت] پیروزی [ت] هوادار باشگاه [ت] علی کریمی [ت] سرخپوشان [س] ارتش سرخ

علینژاد: وزارتخانه به دنبال کاهش اختلافات هیئت مدیره است / سرمربی تیم ملی فوتبال نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *