پیش بینی فوتبال – شیری: عنوان حق پرسپولیس است / هواداران را از دست می دهیم

پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: "هر چه لیگ ادامه یابد یا تعطیل شود ، پرسپولیس عقب نخواهد ماند زیرا این حق ماست.

مهدی شیری در گفتگو با رسانه های باشگاه پرسپولیس درباره سالی که به پایان رسید و اتفاقات تلخ و شیرین که امسال اتفاق افتاد ، گفت: سال 2 برای من سال فوتبال خوبی بود زیرا ما توانستیم با پرسپولیس بازی های خوبی را کسب کنیم و بنابراین می توانم امسال را یک سال لذت ببرید. امیدوارم که پرسپولیس & # 39؛ موفقیت و مسابقات قهرمانی در سال 2 نیز ادامه دارد.

وی گفت: "اول از همه ، من آرزو می کنم ویروس Corona در سال 6 از بین برود تا همه مردم بتوانند در آرامش زندگی کنند و امیدوارم که سال جدید سال خوبی برای همه مردم باشد." همچنین امیدوارم امسال موفقیت شخصی و ورزشی زیادی داشته باشم.

پرسپولیس گفت: "به هر حال این کار سخت و آزاردهنده است ، اما ما هر روز تمرینات خود را ادامه می دهیم تا از نظر جسمی عقب بمانیم." با این حال ، زندگی همه مردم به نوعی مختل شده است و ما باید بتوانیم آنها را تحمل کنیم تا به زندگی ایده آل برگردند. امیدوارم هرچه سریعتر این مشکلات برطرف شود.

شایر گفت: "آنچه به ذهنم خطور می کند این است که آیا لیگ ادامه خواهد یافت یا تعطیل خواهد شد. پرسپولیس عقب نمی ماند زیرا قهرمانی حق ما است."

وی ادامه داد: "اگر لیگ ادامه یابد ما کاملاً مصمم هستیم و چهار بازی باقی مانده را با تمام توان برای جشن قهرمانی خود انجام خواهیم داد اما اگر قرار باشد لیگ به هر دلیلی تعطیل شود ، ما 7 امتیاز جلوتر هستیم و این می تواند نشانگر ما باشد. قهرمانی

وی اضافه کرد: البته اگر بازی ها را ادامه دهیم باید برای پنج نفر پشت سر هم بجنگیم. علاوه بر شرایط بدنی خوب ، ما باید از نظر ذهنی نیز متناسب باشیم ، زیرا بازی های سختی در انتظار ما هستند. خوشبختانه بیشتر بازیکنان پرسپولیس در این زمینه باتجربه و باهوش هستند. با این وجود باید کاری انجام دهیم که پرسپولیس از آن رنج نبرد.

این بازیکن اضافه کرد: امیدوارم به محض تمام شدن هواداران پرسپولیس امیدوارم این روزهای سخت تمام شود و امیدوارم به زودی دوباره با آنها دیدار کنیم.

ادامه مطلب …

پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ها] سایت پرسپولیس [ت] سایت باشگاه پرسپولیس [ت] فوتبال [ت] پیروزی [ت] باشگاه فن [ت] علی کریمی [ت] سرخپوشان [س] ارتش سرخ

شیری: عنوان حق پرسپولیس است / هواداران را از دست می دهیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *