پیش بینی فوتبال – شاهرودی: پرسپولیس باید در بازیکنانی مثل عبدی سرمایه گذاری کند

جانباز تیم فوتبال گفت: پرسپولیس به جای آوردن بازیکنان گران قیمت خارجی ، باید در بودجه و استعدادهایی مانند "مهدی عبدی" برنامه ریزی کند.

"رضا شاهرودی" ، در مورد پرسپولیس & # 39؛ بازی مقابل پیکان که با پیروزی 3: 1 مقابل شاگردان گل محمدی و 39 ساله همراه بود ، اضافه کرد: "پرسپولیس عملکرد خوب خود را در این مسابقه دریافت کرد." تیم یحیی توانست در ابتدا بازی را کنترل کند و به تدریج به دروازه حریف نزدیک شود و با صبر و شکیبایی گلهای زیبایی به ثمر برساند.

وی اظهار داشت: بعد از چهار ماه تعطیل انتظار داشتیم که طراوت معمول را نبینیم اما بازیکنان پرسپولیس نشان دادند که حرفه ای هستند و تیم کادر فنی خوبی دارد زیرا بازیکنان هم از نظر تاکتیکی و هم از نظر جسمی مناسب هستند. آنها خوب بودند.

جانباز تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد خوب "مهدی عبدی" و دونفره این بازیکن در دیدار مقابل پیکان ، افزود: عبدی بازیکن ما در تیم امید بود. او یک بازیکن فوق العاده با استعداد است که همیشه در تلاش است تا بهبود یابد. او در این مسابقه با دو گل به ثمر رسید.

شاهرودی خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس باید در جوانانی مثل عبدی سرمایه گذاری کند ، هر ساله بازیکنان با کیفیت خارجی جذب نکند و پول زیادی بپردازد و سرانجام این بازیکن بدون هیچ مزیتی تیم را ترک می کند. ما باید در جوانانی مانند عبدی سرمایه گذاری کنیم ، زیرا از نظر توسعه بازیکن می توانیم با حمایت مدیران نتایج خوبی کسب کنیم و پرسپولیس می تواند از سرمایه خود استفاده کند.

در مورد پرسپولیس & # 39؛ وی در مورد مسابقات آینده در لیگ گفت: "درست است که اختلاف امتیاز ایجاد شده حاشیه امنیتی خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرده است اما بازیکنان نباید با این اختلاف امتیاز فریب خورده و افتخار کنند." پرسپولیس همچنان در بازی مقابل تیم هایی که در معرض خطر سقوط هستند بازی می کند و این مسئله را دشوار می کند. بنابراین بخش سخت لیگ هنوز برای پرسپولیس است. بازیکنان باید کار خوب خود را ادامه دهند تا پرسپولیس بتواند در لیگ قهرمان شود.

ادامه مطلب …

[برچسب هاToTranslate] پرسپولیس

شاهرودی: پرسپولیس باید در بازیکنانی مثل عبدی سرمایه گذاری کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *