پیش بینی فوتبال – شاهرودی: لیگ ادامه یابد یا نباشد ، قهرمانی غیر از پرسپولیس ندارد

پرسپولیس نیوز: پیگیری فوتبال پرسپولیس گفت: بدون شک زندگی و سلامتی مردم و عوامل تیم ها و برگزار کنندگان مسابقات بالاترین اولویت است. البته این برای همیشه اتفاق نمی افتد و لیگ می تواند ادامه یابد. اگر نه ، پرسپولیس قهرمان لیگ است. برخی حسود هستند و از آنجا که آنها پرسپولیس نیستند & # 39؛ آنها مخالف هستند ، آنها ظاهراً بازی هایی را دوست ندارند.

رضا شاهرودی در گفتگو با وب سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: "با برخی اظهارنظرهایی که این روزها درباره سرنوشت لیگ می شنویم ، به نظر می رسد که برخی در تلاش هستند از فاجعه ای که همه دنیا را به سود خود درآورد ، استفاده کنند." من قبل از هر چیز دعا می کنم که این بیماری که متأسفانه همه ملل را درگیر خود کرده است ، دیر یا زود شر آن را از بین ببرد. امیدوارم با تمام اقدامات پیشگیرانه ای که انجام خواهیم داد ، این وضعیت ناگوار با حداقل تلفات به پایان برسد. از طرف من ، می خواهم هموطنانم موضوع را جدی بگیرند. نباید از آن غفلت کرد. من و خانواده ام به همین دلیل امسال در خانه مانده ایم. ما باید در خانه بمانیم و رفتار ما روی سرنوشت دیگران تأثیر می گذارد. اگر خطر را برای خود و عزیزانمان احترام نگذاریم ، ممکن است بدون رضایت ما صدمات جدی به دیگران وارد کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به ایمنی و سلامتی کامل بازیکنان و برگزارکنندگان ، با توجه به مواضع برخی باشگاه ها و تیم ها نسبت به پایان لیگ برتر ، بازی ها را به صورت منطقی ادامه می دهم. در وهله اول هیچ چیز مهمتر از سلامتی و زندگی مردم نیست ، اما مطمئناً این برای همیشه دوام نخواهد یافت. من فکر می کنم حداقل هر پرسپولیس از این باشگاه و تیم گرفته تا هواداران و اندیشمندان دوست دارند که این بازی ها ادامه یابد. موقعیت و موقعیت باشگاه کاملاً درست است.

ما کاملاً از خودمان مطمئن هستیم. طبق این تساوی ، پرسپولیس در حالی که بازی های خود را انجام می داد ، با دو امتیاز از حریفان خود پیشی گرفته است و حریفان جدید قرار است رو در رو بازی کنند. اگر لیگ با روندی که پرسپولیس و سایر تیم ها داشتند ادامه می یافت ، احتمالاً پرسپولیس به صدر جدول رده بندی نمی رسید ، که این 2.5 هفته پایانی برای مسابقات قهرمانی تشریفاتی بود. البته ، من هنوز هم تأكید می كنم كه همه اینها با توجه به اینكه بیماری بیماری عروق كرونر کنترل می شود و هیچ کس و زندگی و سلامتی آنها به خطر نمی افتد ، تأکید می کنم. این که بازی ها انجام شود یا نه ، قهرمانی غیر از پرسپولیس وجود ندارد.

شاهرودی افزود: غیرممکن است که برخی از مردم درباره عدم بازی اظهار نظر کنند و از رقابت در این فصل چشم پوشی کنند. بیش از دو سوم لیگ انجام داده است. هزینه و وقت زیادی دارد. سرانجام ، باید ترتیب سهمیه سقوط ، صعود و آسیا مشخص شود. مهمتر از همه ، فوتبال ایران باید قهرمان خود را بشناسد. اگر قرار باشد پرسپولیس بازی را ادامه دهد ، شکی نیست که پرسپولیس باید قهرمان شود. وی در سالهای گذشته قهرمان بوده است. آنها همچنین به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. اختلاف امتیازها نیز بسیار زیاد است. اصلاً تعارف ندارد. تعدادی از حسادت ها در آنجا وجود دارد. تیم ها از پرسپولیس عقب افتاده اند. کرونا به بهانه‌هایی رسید. بله ، به نفع آنها لیگ برتر ادامه نخواهد یافت زیرا آنها حریف پرسپولیس نمی شوند. دانشجویی که درس را نخوانده است نیز باید برای بستن امتحان موافق باشد.

پیشگام فوتبال ایران & # 39 ؛ خاطرنشان کرد: چنین مواضع و حسادت چیز جدیدی نیست. پیش از این ، آنها بدون ارائه مدارکی در مورد مهندسی لیگ و نتایج صحبت می کردند. آنها به همه تریبون می دهند و هرگونه که می خواهند بدون درخواست توضیح ، دلیل یا مستندات می گویند. من از طرف فدراسیون و دیگر مسئولان تعجب می کنم که از این افراد ، از مالک و مدیر باشگاه گرفته تا بازیکن و مربی ، جدی سوال نمی شود. مطمئناً نه ، اما هیچ درگیری جدی وجود ندارد. پرسپولیس سه سال قهرمان بوده است. آنها هیچ حریف روی زمین ندارند. حالا او ده امتیاز از هر کس که ادعا کرده است می آید و در غیر اینصورت اثبات می کند. پرسپولیس روی زمین صحبت می کند. و اگر چیزی برای گفتن دارند باید به زمین بزنند.

وی افزود: امیدوارم هرچه سریعتر این تاج آسیب دیده از بین برود و مردم و به همین دلیل فوتبال روند عادی خود را پیدا کنند امیدوارم اوضاع نه تنها بازی ها بلکه هواداران دیگری شکل بگیرند که بتوانند بروند به ورزشگاه چون آنها روحیه فوتبال و به خصوص پرسپولیس هستند.البته هیچ چیز ارزش زندگی و سلامتی انسان را ندارد.همچنین از هموطنان می خواهم که هشدارها و توصیه های خود را جدی بگیرند.

ادامه مطلب …

پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ت] پرسپولیس [ها] سایت پرسپولیس [ت] سایت باشگاه پرسپولیس [ت] فوتبال [ت] پیروزی [ت] باشگاه فن [ت] علی کریمی [ت] سرخپوشان [س] ارتش سرخ

شاهرودی: لیگ ادامه یابد یا نباشد ، قهرمانی غیر از پرسپولیس ندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *