پیش بینی فوتبال – سرمربی نساجی: اگر لیگ بسته شود ، پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی می شود

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل تیم فوتبال نساجی اعلام کرد که این باشگاه با بسته شدن کامل لیگ برتر موافق است و در این شرایط پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی می شود.

ایزاد سیف الله پور درباره تعطیلی جلسات تمرینی تیم فوتبال نساجی به دلیل گسترش گسترده کرونا گفت: تعطیلی مسابقات لیگ یک دوره بلند مدت شده است ، اما ما مشمول تصمیم فدراسیون فوتبال هستیم. " مهمترین چیز برای ما سلامتی بازیکنان و جامعه است.

وی ادامه داد: "باشگاه نساجی با بسته شدن کامل مسابقات لیگ برتر موافق است ، زیرا سلامت بازیکنان از هر چیز دیگری مهمتر است." در این شرایط ، اگر یک جلسه تمرینی برگزار شود و کسی تاج کند و اتفاق حادثه ای تلخ برای یک بازیکن رخ دهد ، هیچ کس نمی تواند خود را ببخشد. با این شرایط ما با بسته شدن کامل لیگ موافق هستیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که در صورت تعطیل شدن مسابقات لیگ برتر چه تصمیمی باید گرفته شود ، گفت: اگر بخواهم منطقی صحبت کنم شرایط پرسپولیس از همه تیم ها بهتر است. این تیم تمام بازیهای سنگین خود را مقابل استقلال ، سپاهان ، تراکتور و شهرخودرو انجام داده و در جدول هم شرایط خوبی دارد. درست است که در هفته های آخر بازی یک بازی آسان انجام نمی شود ، اما نظر شخصی من این است که باید پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی شود و به همراه 3 تیم دیگر باید به عنوان نمایندگان ایران و آسیا در آسیا حضور داشته باشند. ما تیمی نداریم که به لیگ پایین تر برود و فصل بعد با 18 تیم برگزار می شود و فصل بعد به جای دو تیم ، چهار تیم به لیگ پایین تر سقوط می کنند. همین اتفاق باید در لیگ دسته اول نیز رخ دهد.

مدیر تیم فوتبال نساجی قائمشهر با اشاره به بازیکنان & # 39؛ قرارداد با باشگاه ها ، گفت: "فیفا در این باره اظهار نظر می کند ، اما باشگاه ها هزینه زیادی را برای مسابقات صرف کرده اند. سوزاندن کباب نیست. در صورت تعطیل شدن لیگ ، باشگاه ها نیز از درآمدشان محروم می شوند. آنها و بازیکنان

ادامه مطلب …

سرمربی نساجی: اگر لیگ بسته شود ، پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *