پیش بینی فوتبال – رمز گشایی مخالفان برای ادامه لیگ / چرا آنها می گویند متوقف شود؟

پرسپولیس نیوز: تقریباً روزی است که صاحب یا مدیر یک تیم لیگ برتر مصاحبه ای انجام نمی دهد و درباره مخالفت خود برای از سرگیری بازیهای لیگ صحبت نمی کند.

حتی روز جمعه ، مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز با وب سایت رسمی باشگاه & # 39 مصاحبه کرد و گفت: "ما مخالف ادامه لیگ هستیم و نمی دانیم چرا برخی به دنبال هزینه از سرگیری این مسابقات هستند. " اما ما می دانیم که ریشه این اعتراضات کجا نهفته است و چرا این مصاحبه های وحشیانه انجام می شود. دو دلیل برای این واکنش وجود دارد. یکی در سطح بالا و دیگری در سطح پایین.

دلیل این امر این است که اکثر باشگاههایی که مخالف ادامه لیگ هستند از سرگیری این اصلاحات سود نمی برند. برخی سرمربی و مالک تیمش در وسط جدول قرار دارند و چشم انداز خاصی در مقابل او وجود ندارد. سرمربی این تیم همچنین می داند که با همین شرایط ، وی قادر به ترغیب مدیران برای تمدید قرارداد خود خواهد بود. بنابراین پیگیری لیگ و به خطر انداختن این وضعیت امن چیست؟ تیم برتر جدول همچنین می خواهد لیگ را ببندد زیرا می تواند در مسابقات قهرمانی رقیب و # 39 باشد. تیم هندبال همچنین معتقد است که باید لیگ امسال را تعطیل کنیم و فصل آینده 18 تیم را برگزار کنیم. به سادگی!

اما دلیل دوم عمیق تر از این داستان هاست. موضوع مربوط به عدم وجود سازوکارهای حرفه ای در فوتبال ورشکسته ایران است. در اینجا ، مهم نیست که چقدر خرج کنید ، حتی یک ریال از پول شما نیز بازپرداخت نخواهد شد. از نظر مالی ، در لیگ ایران ، هیچ تفاوتی بین تیم های اول ، پنجم یا یازدهم وجود ندارد و فقط باشگاه هایی که به دسته پایین می روند ، از کسری پروانه رنج می برند. بنابراین در این شرایط ، چرا مدیران همان تیم ماشین سازی باید برای ادامه لیگ موافقت کنند؟ طبعاً محمدرضا زنوزی با خود فکر می کند که هر هفته که برای تیم دوم خود کمتر کتاب می کند ، هزینه های غذا ، هواپیما ، اتوبوس ، آب میوه و سایر هزینه ها را پرداخت می کند ، از جیب او سود می برد. اما این اوج غم انگیز داستان است؛ این واقعیت که باشگاه های فوتبال ایران کاری را انجام می دهند که خود آنها می دانند متوقف تر و بسته شدن سود بیشتری دارد! حال آن را با فوتبال اسپانیا ، انگلیسی و آلمان مقایسه کنید ، جایی که پخش حق و حامی مالی حتی درآمد مالی تیم چهاردهم جدول را بسیار چشمگیرتر از تیم پانزدهم می کند. مشخص است که بیشتر تیم های آنجا انگیزه ای برای ادامه کار دارند و مانند ایران ، هیچ کس پیشنهاد کم کردن کرکره ها را ندارد.

ادامه مطلب …

رمز گشایی مخالفان برای ادامه لیگ / چرا آنها می گویند متوقف شود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *