پیش بینی فوتبال – ربیع خواه :- آنها گفتند که پیروزی پرسپولیس پس از برانکو غیرممکن است / ما می خواهیم بدون کلمه و حدیث قهرمان شویم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: "ما به حرف های حاشیه ای توجه نمی کنیم و می خواهیم بدون کلمات و حدیث دوباره پیروز شویم."

با توجه به از سرگیری جلسات تمرینی و مسابقات در لیگ برتر ، محسن ربیع خواه ، حملات مقابل پرسپولیس برای ادامه مسابقات لیگ برتر ، اظهارات زیر را بیان کرد:

جلسه تمرینی پرسپولیس سرانجام پس از یک استراحت 70 روزه آغاز شد. شرایط چیست؟

شرایط تیم خوب است. بازیکنان همچنین در تعطیلات لیگ شرایط خوبی داشتند و مشخص بود که آنها تمام تمرینات خوب را پشت سر گذاشته اند تا از آمادگی دور نباشند. در کل ، ما & # 39 ؛ خوشحالیم که بعد از این مدت طولانی دوباره با هم هستیم.

آیا فکر می کنید تصمیم جدیدی برای از سرگیری لیگ بود؟

این یقیناً تصمیم درستی بود. چرا با بازگشایی همه شغل ها باید فوتبال بسته شود؟ آیا بخشی از این جامعه نیستیم؟ آیا ما به سلامتی خود اهمیت نمی دهیم؟ ما آموزش خود را با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی دنبال می کنیم. از طرف دیگر من به عنوان یک فوتبالیست به موضوع نگاه نمی کنم اما به عنوان فردی که عاشق فوتبال است می توانم بگویم بازگشت فوتبال به زندگی می تواند روحیه خوبی به جامعه وارد کند.
در این مدت صحبت های زیادی مطرح شد مبنی بر اینکه این مسابقات فقط برای پرسپولیس از سر گرفته می شود. آیا این صحبت منطقی بود؟

من در رسانه ها زیاد نمی خوانم. اما بهتر است به طور منطقی به آن نگاه کنیم و به تصمیماتی که اتخاذ می شود احترام بگذاریم. ما باید از قوانین پیروی کنیم.

چرا برخی افراد دوست دارند دائما به پرسپولیس حمله کنند؟

در کل به دلیل اختلاف امتیازاتی که پرسپولیس با تیم های دیگر دارد و قهرمانی در سه فصل گذشته ، مردم دوست دارند به پرسپولیس حمله کنند و آنها می خواهند به جنبه های مختلفی فشار بیاورند و موفقیت پرسپولیس را زیر سوال ببرند. بهتر است که آنها سعی کنند خودشان قدرتمند شوند اما در عوض آنها روی ایجاد موانعی برای پرسپولیس تمرکز کردند. البته این مسائل به هیچ وجه نمی تواند بر موفقیت اخیر پرسپولیس تأثیر بگذارد.

یحیی گل محمدی در سخنان اخیر خود خاطرنشان کرد: بازیکنان تا زمانی که جام را لمس نکنند نباید خود را قهرمان بدانند.

این کاملاً درست است. در فوتبال تا آخرین لحظه چیزی قطعی نیست و ما باید تا آخرین لحظه آخرین بازی بجنگیم و بدون کلمه یا حدیث پیروز شویم.

آیا مشکلات مالی تیم & # 39 حل شده است؟

با تلاش هیئت مدیره و رئیس باشگاه مشکلات تا حدی حل شده است. در طی این چند سال بازیکنان جان خود را فدای تیم و موفقیت پرسپولیس و خوشبختی هواداران کرده اند و حقوق آنها بسیار بیشتر از اینها است. به نظر من باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نباید چنین نگرانی هایی داشته باشد. امیدواریم که دیگر شاهد این مشکلات نباشیم.

برخی می گویند پرسپولیس جز امسال نمی تواند قهرمان شود. چه فکری در این باره دارید؟

از همان سال اول که ما قهرمان شدیم ، آنها گفتند که سال بعد پرسپولیس نمی تواند قهرمان شود. امسال همانطور که در ابتدای فصل گفتند ، برانکو را ترک کرده است و دیگر پیروزی پرسپولیس امکان پذیر نیست ، اما اکنون ما با 10 امتیاز اختلاف در مقایسه با تیم دوم صدرنشین هستیم. پرسپولیس در مسیری قرار دارد که فکر می کنم طی چند سال اصلی مدعی اصلی قهرمانی باشد.

ادامه مطلب …

ربیع خواه :- آنها گفتند که پیروزی پرسپولیس پس از برانکو غیرممکن است / ما می خواهیم بدون کلمه و حدیث قهرمان شویم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *