پیش بینی فوتبال – راسن: کورونا باعث شد من آشپزی را یاد بگیرم

پرسپولیس نیوز: هافبک عراقی پرسپولیس گفت: به دلیل شیوع کرونا ، من سعی کردم آشپزی را یاد بگیرم و به همه مردم توصیه می کنم از غذاهای خانگی استفاده کنند.

بشار رسن با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس این روزها گفت: با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست این مسابقات برگزار می شود یا خیر ، ما طبق معمول تمرینات خود را ادامه خواهیم داد.

وی گفت: "این تصمیمی بود كه گرفته شد و ما طرفدار آن هستیم." ما همیشه آماده هستیم ، اما نمی خواهیم سلامت کسی به خطر بیفتد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره شیوع ویروس کرونا گفت: "این اتفاقی است که افتاده است و من & # 39؛ متر سعی دارم از خانه خارج نشوم جز ضروریات و رفتن به تمرین." امیدوارم هرچه سریعتر شرایط عادی ترمیم شود. حتی در این شرایط سعی می کنم آشپزی و استفاده از غذاهای خانگی را یاد بگیرم.

وی افزود: ما به عنوان فوتبالیست ها سعی می کنیم شرایط را در عمل و هر کجا که هستیم کنترل کنیم. در حال حاضر همه مردم برای حل هرچه سریعتر این مشکل تلاش می کنند.

راسن درمورد مهندسی نتایج تیم پرسپولیس گفت: "ما قبلاً در این مورد صحبت کرده ایم و فکر نمی کنم که این موضوع دیگر باید مورد رسیدگی قرار گیرد." پرسپولیس در سه سال گذشته هفت برد کسب کرده و چهار سال در صدر جدول آسیا قرار دارد.

ادامه مطلب …

پرسپولیس [ها] پرسپولیس [ت] پرسپولیس [ها] سایت پرسپولیس [ها] سایت باشگاه پرسپولیس [ت] فوتبال [ت] پیروزی [ت] هوادار باشگاه [ت] علی کریمی [ت] سرخپوشان [س] ارتش سرخ

راسن: کورونا باعث شد من آشپزی را یاد بگیرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *