پیش بینی فوتبال – حیدری: پرسپولیس با وجود قهرمانی؛ اصول خود را تغییر نداده است

جانباز تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت که سفید پوستان با وجود کسب قهرمانی؛ آنها اصول خود را تغییر ندادند ، اظهار داشت: بازیکنان می دانند که هواداران دوست دارند تیم را تا پایان فصل محکم ببینند و به همین دلیل تا آخرین بازی تسلیم نخواهند شد.

"سپهر حیدری" با اشاره به تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ، افزود: این بازی تقریبا یک تساوی بود. بازیکنان پرسپولیس مانند گذشته انگیزه زیادی داشتند و اگرچه بازی روی چمن مصنوعی کار را دشوار می کرد ، اما بازیکنان توانستند روند خوبی را حفظ کنند و در نهایت نگذارند حریف شانس ایجاد کند.

وی گفت: "بازی روی چمن مصنوعی به ضرر تیم های میزبان است." به خصوص تیم هایی مثل پرسپولیس که اصول اصلی آنها بازی و عبور از میدان است اما با این وجود ، دیدیم که کادر فنی بهترین اقدامات را برای بازی در این زمینه در نظر گرفته اند و پرسپولیس تنها بدشانسی بود که نتوانست در این مسابقه برنده شود. پرسپولیس در این بازی کنترل همه چیز را داشت و آن چیزی را که شایسته آن بود ، کسب نکرد که 3 امتیاز بود.

جانباز تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: نکته قابل تقدیر انسجام پرسپولیس در مرحله دفاعی و اضافه شدن به موقع بازیکنان به خط حمله بود. نساجی در این بازی یک گل خیلی خاص به ثمر رساند و آن بازیکن می تواند 1000 بار دیگر شوت کند ، او نمی تواند آن صحنه را تکرار کند. با این وجود ، عملکرد بسیار خوبی را شاهد بودیم.

وی تأکید کرد: این تمایل به پیروزی و تشنگی برای رسیدن به 3 امتیاز علی رغم این که قهرمانی نهایی است ، ستودنی است. بازیکنان می دانند که هواداران عاشق قهرمانی سخت هستند ، بنابراین تا آخرین لحظه انگیزه داشتند و برای یک ثانیه تسلیم نشدند. این عطش و نبردی است برای نگه داشتن نام پرسپولیس در بازیکنان بالا و # 39؛ روحیه

وی اظهار داشت: گل محمدی ، سرمربی تیم ، می داند که برای هواداران برای قهرمانی بسیار ارزشمند است و به همین دلیل است که او این تیم را در بهترین شکل خود نگه داشته است تا بتواند قهرمانی چهارم را در بهترین حالت کسب کند. مسیر."

حیدری تأکید کرد: نکته دیگر استفاده از بازیکنان جوان تیم است. پرسپولیس باید مدتی بیشتر در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند ، بنابراین بازیکنان جوان این تیم تجربه کسب تجربه می کنند تا در ورزشگاه های بزرگتری مانند آسیا موفق شوند.

ادامه مطلب …

این مقاله دارای حق چاپ است © اخبار پرسپولیس

توسط حیدری: پرسپولیس با وجود قهرمانی؛ اصول خود را برای اولین بار در پرسپولیس نیوز تغییر نداده است. ظاهر شد.

.

حیدری: پرسپولیس با وجود قهرمانی؛ اصول خود را تغییر نداده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *