پیش بینی فوتبال – تصاویر | آیا سرگرمی گروهی در اوج تاج / دوره خطرناک تر است یا فوتبال؟

تصاویر منتشر شده در این گزارش نشان می دهد که بسیاری از فوتبالیست های کشور & # 39 ؛ در مورد ویروس Corona به شوخی می پرداختند یا شنوندگان را در مصاحبه های خود هوشمند نمی دانستند.

از ماه مارس سال گذشته ، تمام رسانه های کشور ، از رادیو و تلویزیون گرفته تا رسانه های چاپی و مجازی و حتی شبکه های خارجی ، بارها در مورد کورو ویروس برای افزایش آگاهی عمومی در مورد بیماری ناشناخته صحبت کرده اند. ماه هاست که فوتبال بسته شده است و بسیاری از بازیکنان در مصاحبه های خود به توصیه مدیران و مربیان خواستار تعطیلی لیگ شدند تا سلامتی آنها به خطر نیفتد ، اما بسیاری از این گفتگوها نمایشی و نمایش های مصنوعی به نفع آنها است.

فردی و تیمی و مالی!

تصاویر منتشر شده در این گزارش نشان می دهد که بسیاری از فوتبالیست های کشور & # 39 ؛ در مورد ویروس Corona به شوخی می پرداختند یا شنوندگان را در مصاحبه های خود هوشمند نمی دانستند. دو هفته پیش ، جمعی از بازیکنان تیم های مختلف ، که در همان سن ، سن و دوستی با هم قرار دارند ، در یک تور 3 روزه در تابستان النزا در منطقه بین ماسال و شاندرمن در استان گیلان به مصاف هم رفتند.

50000 تومان در هر شب برای بازیکنان فوتبال

صاحب کلبه ها در این تابستان یکی از کلبه های دو خوابه را به این بازیکنان اجاره داده است. ما به عنوان مشتری با او تماس گرفتیم و به او گفتیم که مبلغ اجاره کلبه های شما چقدر است ، که وی به یک شب 700000 تا 800000 تومان پاسخ داده است ، اما اکنون فقط یک کلبه خالی وجود دارد که فوتبالیست ها در آن زندگی می کردند ، بقیه پر هستند و این امروز یکی به دلیل تعطیلات خالی است. مشتری تمام آخر هفته روی پاهای خود نشسته است. از او پرسیدیم که چقدر یک شب به فوتبالیست ها اجاره داده است ، که وی در پاسخ گفت: "زیرا آنها در صفحات خود برای من یک حساب کاربری تبلیغ می کردند ، یک شبانه 500000 تومان." می پرسیم که چند فوتبالیست وجود دارد که می گویند من & # 39 ؛ در پایان نمی فهمم که 7 یا 8 نفر بودند ، اما من فقط امید نورافکن را می شناختم!

بازیکنانی که قابل تشخیص هستند

امید نورافکن (سپاهان) ، سبحان صفری زاده (سردار بوکان) ، محمد سلطانی-مهر (شاهین شهرداری بوشهر) ، محمدصادق پاکقدم و مهدی یوسفی (بدران تهران) و محمد خدابندههلو (پیکان) افرادی هستند که می توان از آنها شناسایی کرد عکس های منتشر شده از این گروه ، سبحان صفری زاده ، دانشجوی پیروز قربانی ، سال گذشته مادر عزیز خود را از دست داد. اما سوال اینجاست که این نسل جوان که برخی از آنها سابقه بازی در تیم ملی جوانان امید را دارند ، و به ویژه امید نورافکن ، کاپیتان تیم ملی امید با سابقه بازی در اروپا ، چه فکر کرده است. تور شمال در ارتفاع ویروس تاج؟ آنها دائماً دست خود را بر روی شانه های یکدیگر می گذاشتند و عکس های سوغاتی می گرفتند ، که همه شب را در کلبه های کوچک با حداقل فاصله اجتماعی سپری می کردند. اما آیا آنها فکر نمی کنند که ممکن است آلوده شده باشند؟

مدیران و مربیان کجا هستند؟

دیروز نتایج تست امید نورافکن مثبت بود. پس در مورد رفقای او که سه روز است که نفس می کشند و با هم می خورند؟ آنها تیم های باشگاهی خود را نیز آموزش داده اند و خدا می داند که در هم تیمی هایشان چه می گذرد. مربیان و مدیرانی که این روزها کپی را برای همه می پوشند ، قادر به کنترل و راهنمایی بازیکنان 20 یا 22 ساله باشگاه خود نیستند ، اما برای بقیه خط ، بعضی اوقات چهره اندیشمندان با استعدادی را به دست می گیرند و پزشکان و مشاوره به وزارت بهداشت.

کورونا شوخی نیست

یکی از بازیکنان گروه گردشگری تابستانی النزا در لباس تیم ملی امید به همراه سایر دوستانش در حال تمرین و غلبه بر موانع است. باز هم متشکرم ، این جوانان پرانرژی در سفر تفریحی به فکر تمرین و حفظ تناسب اندام بودند ، اما به نظر نمی رسد که می دانند که کورونا هزاران نفر را در همان کشور کشته است.

ادامه مطلب …

(tagsToTranslate) پرسپولیس (t) پرسپولیس (t) اخبار پرسپولیس (t) سایت پرسپولیس (t) وب سایت باشگاه پرسپولیس (t) فوتبال (t) پیروزی (T) فن باشگاه (t) علی کریمی (ت) سفیدها (ت) قرمز آژانس خبری لیگ برتر (س) ارتش (t) لیگ برتر خلیج فارس (س) کریم باقری

تصاویر | آیا سرگرمی گروهی در اوج تاج / دوره خطرناک تر است یا فوتبال؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *