پیش بینی فوتبال – بیانیه نماینده و پرسپولیس پرسپولیس: ما دخالت وزیر ارتباطات را انکار می کنیم

پرسپولیس نیوز: شرکت آتیه زاده پرداز با صدور بیانیه ای تکذیب هرگونه دخالت و توقیف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روند انتخاب نماینده برند باشگاه پرسپولیس را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛ در روند انتخاب و معرفی نماینده برند باشگاه پرسپولیس ، یک کالای خبری با عنوان "وزیر کابینه جوان و تماس با وزارت ورزش برای تأثیرگذاری در روند انتخاب کارگزار برند برای این باشگاه" منتشر شد. و استفاده از نظر وزیر & 39 در این فرآیند. بنابراین ، در این بیانیه ، شرکت آتیه داده پرداز ، ضمن صراحت هرگونه دخالت و توقیف دکتر جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در انتخاب کارگزار را انکار می کند ، ممنون و از تلاشها و حمایت های وزیر ارتباطات تشکر و قدردانی می کند و فناوری اطلاعات.

بدیهی است که چنین خبری نمی تواند تاثیری در رویکرد حمایتی وی به ورزش کشور ، بویژه باشگاههای محبوب ایران داشته باشد. آقای جهرمی ، وزیر ارتباطات و شخصیت ، قبلاً با ارائه درک دقیق و هماهنگ از شرایط مدیریت باشگاه در ایران به پشتیبانی و هماهنگی اپراتورها و شرکتها در زمینه فناوری اطلاعات ، نقش مهمی در حمایت از باشگاه ها ایفا کرده است. غیرقابل انکار است و شایسته تقدیر از فوتبال و ورزش ایران است. .

ادامه مطلب …

[برچسب هاToTranslate] پرسپولیس

بیانیه نماینده و پرسپولیس پرسپولیس: ما دخالت وزیر ارتباطات را انکار می کنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *